DEMOPROGRAM – není zdaleka jen testování

Vybíráte kolo? Poznejte ho osobně.
Navštivte nás a my vám usnadníme rozhodování 
Po–Pá 9–19: 777 271 896 | kdykoliv: velointest@velointest.cz

Demoprogram

Reprezentace koncepce a konstrukce.

Udržujeme trvale reprezentativní kolekci aktuálních sportovních kol střední a vyšší třídy. Nelze mít skladem vše, ale pro svůj bikeshop si do sezóny vybíráme z aktuální nabídky modely, o nichž jsme se mohli přesvědčit, že ve své třídě vynikají v jízdních vlastnostech. Vždy máme na krámě takové modely, abychom vám mohli na nich předvést konstrukční rysy pro značku typické a také na živo představit design sezóny i některé originální barvy.

Kolekce kol k předvedení, osahání i posazení

Za nezastupitelnou pro volbu velikosti rámu pak považujeme možnost se na kolo posadit – budete překvapeni, jak odlišně mohou jednotlivé modely už jen svým posedem zapůsobit.

Ověřovací jízda

Vybrali byste si z naší modelové řady, ale váháte, která velikost biku je opravdu ta správná? A neumíte si představit, jak motor BOSCH žene e-bike do kopce?
Krátká projížďka v ulici před bikeshopem většinou stačí, aby se na tyto otázky dalo odpovědět. Případně nám napoví, jak by pomohla vyladit posed výměna představce.

Modifikace

Vybrané kolo geometrií vyhovuje, ale máte výhrady k jeho osazení. Můžeme v tom pro vás leccos udělat. Změnit lze nejen sedlo, ale i pedály, upgradovat kotoučovky anebo se rozhodnout pro teleskopickou sedlovku.

Nejintenzívnější testování biků vyšších kategorií je dnes v testcentrech 

Pro poznání jízdních vlastností velikosti a ovládání současných top biků v terénu radíme každému vyjet na singletreky, do testcenter našich značek. Vyzkoušíte si tam nejen „svůj“ model ve své velikosti, ale i různá nastavení. A to pěkně naplno...
TREK Singltrek Kyselka
GT Rychlebské stezky.
Objednávejte se předem – REZERVACE biku je tu nezbytná / jednodenní půjčovné vám při nákupu biku odečteme 

DEMObiky 2019

Celou flotilu DEMObiků už celoročně nedržíme, pořádáme ale v průběhu roku testovací akce specializovaného nebo širšíhoi formátu – sledujte naše aktuálně

momentálně k projetí

nejuniverzálnější celopéro TREK Fuel EX 8 29 XT / celoodpružený trailbike, velikost 18,5“

Objednejte si testovací jízdu osobně nebo na velointest@velointest.cz . Půjčování kol se řídí pravidly testování / skládá se kauce 60 % z ceny kola // kauci neplatí stálí zákazníci Velointestu

DEMOsedla

Trvale máme v bikeshopu kolekci 12 sedel WTB pokrývající celou modelovou škálu značky. Jsou tu nejen pro výběr sedel samotných, ale i pro případ, že si vybíráte u nás kolo a sedlo vám nesedí. Změňte ho už při nákupu.
DEMOsedla jsou ale primárně určena k individuálnímu otestování na vlastním biku.

Rezervujte si testovací sedlo WTB osobně nebo na velointest@velointest.cz

Půjčovné na 7 dní je 250,- Kč. / kauce 1.000,- Kč neplatí pro stálé zákazníky Velointestu.