DEMOPROGRAM – není jen testování

Vybíráte kolo? Poznejte ho osobně.
Navštivte nás a my vám usnadníme rozhodování
Po–Pá 9–19: 777 271 896 | kdykoliv: velointest@velointest.cz

Demoprogram je dnes víc strukturovaný

Zvažujete nové kolo? Radíme, začněte u nás

Ve výběru biku nastane fáze, kdy informace z webu vás dál neposunou. Je třeba osahat si všechny detaily, posadit se za řídítka, zapružit, potěžkat, pohovořit nad kolem. O to tu běží. To nejde bez osobního kontaktu. U nás si můžete své představy budoucího kola srovnat s konkrétními modely TREK a GT. Ukážeme vám na nich rozdíly v konstrukci a vybavení, které ovlivňují jízdní vlastnosti.

Kolekce kol k předvedení i posazení

Proto po celou sezónu udržujeme reprezentativní kolekci aktuálních sportovních kol střední a vyšší třídy našich značek. Nelze mít skladem vše, ale pro svůj bikeshop si do sezóny vybíráme z aktuální nabídky modely, o nichž jsme se mohli přesvědčit, že jsou v jízdních vlastnostech povedené a ve své třídě výrazné. Takové, aby se na nich daly předvádět pro značku typické konstrukční rysy a na živo představit design i barvy. Za nezastupitelnou pro volbu velikosti rámu, pak považujeme možnost na kolo se posadit a před krámem se projet – budete překvapeni, jak odlišně mohou jednotlivé modely zapůsobit.

Ověřovací jízda

Vybrali jste si z naší modelové řady, ale váháte, zda velikost biku je opravdu správná? 
Krátká projížďka v ulici před bikeshopem a máte jistotu, co si objednat.

Modifikace

Kolo geometrií vyhovuje, ale máte výhrady k jeho osazení. Můžeme v tom pro vás leccos udělat. Změnit lze nejen sedlo, ale i pedály, upgradovat kotoučovky anebo se rozhodnout pro teleskopickou sedlovku. Bude-li to třeba k doladění posedu, vyměníme představec případně i řídítka.

Testování dnes patří testcentrům. Neodolali jsme ale, a pár DEMObiků stále máme.

Považovali bychom to za příliš velký ústupek své zkušební tradici, nemít ani bika na svezení. K poznání jemných odlišností současných top biků vás sice ženeme na singletreky, do testcenter. Ale propadnout kouzlu nejuniverzálnějšího trailbiku Fuel nebo elektrokolu s pohonem BOSCH tím, že se na něm jednoduše svezete, vám stále ještě umožníme přímo u nás.

DEMObiky 2018 aktuálně k projetí

TREK Fuel EX 8 29 XT / celoodpružený trailbike, velikost 18,5“
TREK Powerfly FS 7 /27,5+ / celoodpružený e-MTB, velikost 18,5“
TREK Powerfly 5 /29 “ / e-bike, velikost 19,5“

Objednejte si testovací jízdu osobně nebo na velointest@velointest.cz. Půjčování kol se řídí pravidly testování / skládá se kauce 60 % z ceny kola neplatí pro stálé zákazníky Velointestu.

DEMOsedla

Trvale máme v bikeshopu kolekci 12 sedel WTB pokrývající celou modelovou škálu značky. Jsou tu nejen pro výběr sedel samotných, ale i pro případ, že si vybíráte u nás kolo a sedlo vám nesedí. Změňte ho už při nákupu.
DEMOsedla jsou ale primárně určena k individuálnímu otestování na vlastním biku.

Rezervujte si testovací sedlo WTB osobně nebo na velointest@velointest.cz Půjčovné na 7 dní je 250 Kč. / kauce 1 000 Kč neplatí pro stálé zákazníky Velointestu.

...a kdo potřebuje testovat víc

Nejintenzívnější testování biků vyšších kategorií je v testcentrech
TREK Singltrek Kyselka
GT Rychlebské stezky.
Vyzkoušíte si tam nejen „svůj“ model ve své velikosti, ale i různá nastavení. A to pěkně naplno...
Objednávejte se předem – REZERVACE biku je tu nezbytná / jednodenní půjčovné vám při nákupu biku odečteme.